Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Tlač

ODVLHČOVACIE ZARIADENIE PRE VÁS

Milí Prešovčania,
v dôsledku silných prívalových dažďov, ktoré spôsobili škody v niektorých lokalitách mesta, chceme aj my podať pomocnú ruku. V rámci našich služieb vieme byť nápomocní prostredníctvom bezplatného vypožičania odvlhčovacích zariadení. V prípade potreby sa na nás obráťte osobne (Hlavná 2, Prešov) alebo telefonicky 051 77 23 970 alebo mailom Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

...blízko pri človeku už viac ako 25 rokov.
 
Tlač

DOM SV. FAUSTÍNY OTVORIL DVERE VEREJNOSTI UŽ PO SIEDMYKRÁT

Dom sv. Faustíny – domov na polceste vo Svidníku (Gréckokatolícka charita Prešov) pripravil už po siedmykrát Deň otvorených dverí pre širokú verejnosť. Bohatý program začal svätou liturgiou a v poobedňajších hodinách vyvrcholil predajom časopisu Cesta spoločne s primátorom mesta. Predajom charitného časopisu vyzbierali sumu 343 €.

FOTOGALÉRIA

Pozvánka s programom
Celý článok...
 
Tlač

POŽEHNANÉ VEĽKONOČNÉ SVIATKY

Zväčšiť obrázok

 

 
Tlač

VÝBEROVÉ KONANIE - TERÉNNY SOCIÁLNY PRACOVNÍK

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

terénneho sociálneho pracovníka.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 25. apríla 2017 o 10.00 hod. v priestoroch zasadačky Gréckokatolíckej charity Prešov, Hlavná 2 v Prešove. Záujemcovia o pracovnú pozíciu môžu písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania osobne doručiť alebo poštou zaslať na adresu Gréckokatolíckej charity Prešov. Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 19. apríla 2017. Záujemcovia, ktorých žiadosti do výberového konania boli doručené po termíne uzávierky, nebudú zaradení do výberového konania.

PODMIENKY PRIJATIA A BLIŽŠIE INFO

 
Tlač

KRÍŽOVÁ CESTA MLADÝCH

V tomto pôstnom období sa do pravidelných krížových ciest, v ktorých si pripomíname utrpenie Pána zapojili aj deti a mladí z Domu sv. Anny. Krížovú cestu sme sa modlili za všetkých trpiacich ľudí v Chráme Matky ustavičnej pomoci v Starej Ľubovni. Jednotlivé zastavenia si medzi sebou rozdelili mladí aj zamestnanci, aby sa každý mohol zapojiť. Hudobne nás na gitare sprevádzal Jakub. Okrem rozjímania o Kristových utrpeniach sme prosili o trpezlivosť a porozumenie.
„Pôst je plodný vtedy, ak ho sprevádza konkrétna láska voči blížnemu, najmä voči tomu, ktorý je v ťažkostiach.“ pápež František.

Fotogaléria
 


Strana 8 z 55

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner