Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač

KEĎ ROZHOVOR SKONČÍ ZMYSLUPLNOU POMOCOU. PÁN VLADIMÍR ĎAKUJEME!

V predvianočnom období prišiel pán Vladimír s myšlienkou ako pomôcť iným. Osobným zanietením na základe rozhovoru s Mirom, človekom z ulice, podnietil svojich známych, ale aj širokú verejnosť k podaniu pomocnej ruky. Oslovil našu organizáciu a spoločne sme hľadali spôsob ako efektívne pomôcť. Vďaka jeho citu pre solidaritu a nezištnej pomoci sa na účet podarilo vyzbierať 245 eur, ktorá má byť použitá pre potreby Mira a ľuďom s podobným osudom. Pánovi Vladimírovi v mene našich klientov srdečne ďakujeme, pretože toto je dôkaz, ako vľúdne srdce a všímavé oko dokáže potešiť srdce iného.
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SOCIÁLNY PRACOVNÍK

Gréckokatolícka charita Prešov, Dom sv. Anny v Starej Ľubovni vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sociálny pracovník

miesto výkonu: Dom sv. Anny, Stará Ľubovňa

Prihlášky so žiadosťou, kontaktnými údajmi, kópiou dosiahnutého vzdelania, profesijným životopisom zasielajte na adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , alebo Dom sv. Anny, Štúrova 5, 064 01 Stará Ľubovňa, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - DSA“ najneskôr do 18.01.2018 (vrátane). Výberové konanie sa uskutoční 22.01.2018 od 13:00 hod.
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

CHRISTOS RAŽDAJETSJA!

V mene celej Gréckokatolíckej charity Prešov Vám vyprosujeme požehnané vianočné sviatky a radostný aj úspešný rok 2018!

Zväčšiť obrázok

 

 
Email Tlač PDF

ČINNOSŤ NAŠEJ ORGANIZÁCIE PODPORUJE AJ MESTO PREŠOV

Aj tento kalendárny rok sme získali finančnú dotáciu z Mesta Prešov v hodnote 1 540 EUR. Účelom dotácie je komplexná starostlivosť o spoločensky vyčlenené skupiny občanov mesta Prešov a na činnosť zameranú výhradne na sociálnu pomoc podporu zdravia a sociálneho kontaktu. Aj vďaka týmto financiám môžeme poskytovať odborné služby pre chorých, ľudí bez domova, ľudí v núdzi a závislých. Mestu Prešov za poskytnutý finančný príspevok úprimne ďakujeme.

 
Email Tlač PDF

„SRDCE NA DLANI“ MÁ AJ NAŠA PANI JOŽKA

Už po 16. raz sa konalo slávnostné odovzdávanie ocenení dobrovoľníkom i organizáciám, ktorí vykonávali prospešnú činnosť pri rozvoji Prešovského kraja „Krajské srdce na dlani 2017“ pod záštitou primátorky mesta Prešov Andrei Turčanovej, a to dňa 12. decembra 2017 v reštaurácii SORAYA. Tešíme sa, že medzi ocenenými za oblasť vzdelávania a osvetovej činnosti bola aj naša nominovaná dobrovoľníčka Jozefína Komárová, koordinátorka farských charít.

Fotogaléria
Celý článok...
 


Strana 4 z 61

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner