Aktuality

Čo máme nové?

Charitný kvíz

pridal: charita | dátum: 17. mája 2023 | kategória: GKCH

Do historicky prvého charitného kvízu sa zapojili 2 desiatky účastníkov. Išlo najmä o zamestnancov prešovskej charity, z ktorých niektorí vytvorili súťažné tímy aj so svojimi polovičkami a rodinnými príslušníkmi, nechýbali ani dobrovoľníci GKCH.

V 4 tematických kolách bolo pre súťažiacich pripravených celkovo cez 40 otázok, v ktorých si mohli preveriť svoje vedomosti z rôznych oblastí – od zvieracej ríše cez umenie až po znalosti o meste Prešov. Súťažné tímy mali možnosť v rámci bonusových „echt“ otázok zlepšiť si svoje skóre o dvojnásobný počet bodov. Ako sa na správny kvíz patrí, súťažilo sa o vecné ceny – praktické drobnosti do domácnosti. Blahoželáme víťazom kvízu – tímu „Najlepší“, ktorí spomedzi všetkých tímov dosiahli najlepšie skóre s najvyšším počtom správnych odpovedí.

Na príprave kvízu sa podieľali zamestnanci a dobrovoľníci GKCH pod vedením Natálky, našej koordinátorky dobrovoľníkov, ktorá kvíz iniciovala a organizačne pripravila. Dobrovoľníčka Majka sa zase postarala o program pre ratolesti zamestnancov, ktorí strávili popoludnie pri hrách a tvorivých aktivitách. Podujatie malo pozitívne ohlasy a už teraz sa tešíme na jeho ďalšie pokračovanie.