Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

GRÉCKOKATOLÍCKA CHARITA OSLÁVILA 25 ROKOV KONCERTOM

Email Tlač PDF

Gréckokatolícka charita Prešov oslávila 25 rokov od obnovenia svojej činnosti benefičným koncertom s názvom Podať pomocnú ruku. Kroky všetkých pozvaných hostí, priateľov, zamestnancov aj klientov charity smerovali 16. októbra do Parku kultúry a oddychu Čierny orol v Prešove. Zamestnanci si pre všetkých divákov pripravili bohatý a pestrý program spájajúci profesionalitu umelcov a nadšenie klientov. Záštitu nad koncertom prevzal Mons. Ján Babjak, prešovský arcibiskup a metropolita, Ing. Andrea Turčanová, primátorka mesta Prešov a MUDr. Peter Chudík, predseda Prešovského samosprávneho kraja.

Celý článok...
 

Spolu proti obchodovaniu s ľuďmi

Email Tlač PDF

Filmový festival „Spolu proti obchodovaniu s ľuďmi“ organizovaný Slovenskou katolíckou charitou sa tento raz konal 21. októbra 2016 v Banskej Bystrici. Z Gréckokatolíckej charity Prešov sa podujatia zúčastnili štyria zamestnaci a praktikantka z Vyššej odbornej školy Caritas Olomouc.

Celý článok...
 

Deň otvorených dverí v Dome sv. Júdu Tadeáša, Humenné

Email Tlač PDF

Dom sv. Júdu Tadeáša a Sociálne centrum Humenné opäť otvorili svoje dvere dokorán a počas Dňa otvorených dverí privítali všetkých hostí. V piatok, 28. októbra, tak ukázali, kde a ako trávia naši klienti svoj čas.

Celý článok...
 

Chodník renovovaný našimi klientmi je hotový

Email Tlač PDF

Naši klienti Pobytových zariadení Pod Táborom v Prešove svojpomocne zrekonštruovali zničený chodník spájajúci centrum mesta so sídliskom Prešov. Vyše 500-metrový úsek začali renovovať minulého roku a dnes uľahčuje presun ľudí do mesta alebo do práce. Preveriť si kvalitu prác prišla aj primátorka mesta Prešov.

Celý článok...
 

Ako sa nestať obeťou obchodu s ľuďmi

Email Tlač PDF

V rámci projektu "Prevencia kriminality v obchodovaní s ľuďmi" sa konala 28.9.2016 beseda s workshopom v našom zariadení Dom sv. Faustíny - domov na polceste vo Svidníku. Hlavnou témou besedy bolo obchodovanie s ľuďmi a jeho prevencia. Veríme, že si študenti Strednej zdravotníckej školy sv. Samaritána spoločne s našimi klientkami odniesli poučné informácie ako predchádzať takýmto negatívnym skúsenostiam.

Celý článok...
 


Strana 10 z 51

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner