Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač

VÝBEROVÉ KONANIE - OPATROVATEĽKA

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na dve pracovné miesta (1 na celý úväzok, 1 na polovičný úväzok):

opatrovateľky

Žiadosť, životopis, doklad dosiahnutého vzdelania a súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných poskytnutých GKCH Prešov zasielajte na: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. GKCH, Hlavná 2, 080 01 Prešov alebo osobne na sekretariát GKCH. Najneskôr do 19.06 2017. Dátum výberového konania bude oznámený len vybraným uchádzačom.

PODMIENKY PRIJATIA A BLIŽŠIE INFO (celý úväzok)

PODMIENKY PRIJATIA A BLIŽŠIE INFO (polovičný úväzok)
 
Email Tlač

DUCHOVNÉ CVIČENIA V STROPKOVE

„Modlitba je mocná, modlitba premáha zlo, modlitba prináša pokoj.“ (pápež František)

V dňoch 31.mája až 3. júna sa naši zamestnanci zúčastnili duchovných cvičení v Kláštore Najsvätejšej Trojice, u Redemptoristov v Stropkove. Cvičenia viedol otec Jozef Jurčenko, CSsR na tému "Modlitba". Čas strávený spoločným slávením svätej liturgie, modlitbou Akatistu k Matke Ustavičnej pomoci, adoráciou alebo vzájomným zdieľaním bol požehnaným časom pre všetkých. Trojdňových cvičení sa zúčastnilo 21 zamestnancov, ktorí si domov odniesli povzbudivé myšlienky otca Jozefa, vrátili sa duchovne posilnení, a tiež telesne oddýchnutí od pracovného kolobehu.

Fotogaléria

 
Email Tlač

POMÔŽTE NÁM NAPLNIŤ ĎALŠIE ŠKOLSKÉ TAŠKY

„S prázdnou taškou sa do školy nechodí,“ je hlavné motto 8. ročníka zbierky školských pomôcok, ktorú organizuje Slovenská katolícka charita (SKCH) v období od 1. júna do 31. augusta 2017. Viac ako 40 zberných miest po celom Slovensku bude v tomto čase k dispozícii všetkým ochotným darcom, ktorí by chceli takouto formou podporiť deti zo sociálne slabších rodín, krízových centier a detských domovov.

Celý článok...
 
Tlač

POZÝVAME VÁS NA DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V STAREJ ĽUBOVNI

Dom svätej Anny a Špeciálna základná škola sv. Anny v Starej Ľubovni vás srdečne pozývajú na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, 7. júna (streda) so začiatkom o 9.00 hodine v Dome sv. Anny, Štúrova 5 v Starej Ľubovni. Príďte zažiť atmosféru miesta, kde sa nemožné stáva možným.

Pozvánka s programom
 
Email Tlač

ĎAKUJEME ZA VAŠU DÔVERU

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli venovať tento rok svoje 2 % práve nám. Vážime si dôveru, ktorú ste nám takýmto spôsobom prejavili. Aj vďaka vám sme blízko pri človeku viac ako 25 rokov. ĎAKUJEME.

 


Strana 7 z 55

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner