Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SOCIÁLNY PRACOVNÍK/TERAPEUT/PSYCHOLÓG

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sociálny pracovník/terapeut/psychológ

Prihlášky so žiadosťou, kontaktnými údajmi, kópiou dosiahnutého vzdelania, profesijným životopisom zasielajte na adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. GKCH Prešov, Hlavná 2, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - RSDON“ najneskôr do 16.11.2017 (vrátane). Presný dátum osobného pohovoru bude pozvaným uchádzačom oznámený po 20.11.2017.

Bližšie info
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV NA TESCO ZBIERKU POTRAVÍN

Milí naši priatelia, dobrovoľníci,
aj tento rok sa uskutoční Potravinová zbierka Tesco, vďaka ktorej, môžeme vyzbieranými potravinami pomôcť mnohým rodinám, či jednotlivcom, ktorí sa nachádzajú v ťažšej životnej situácií.
Aby sme celú zbierku dobre zvládli, potrebujeme VAŠU POMOC.

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by boli v termíne 9.-11.11. (t.j od štvrtka do soboty) v čase od 10.00 – 20.00 h. ochotní darovať 2 hodinky svojho času rozdávaním letákov v HM Tesco na Košickej ul. č. 11534/6. Keďže zbierka je časovo náročná budeme veľmi radi, keď nám pomôžete.

V TOMTO PRIHLASOVACOM FORMULÁRI si môžete vybrať DEŇ a ČAS (na jeden rovnaký čas sa môžu prihlásiť max. dvaja), ktorý vám bude vyhovovať najviac. Formulár je dôležitý pre našu kontrolu a personálne zabezpečenie celej zbierky, preto potrebujeme aby ste sa doň ZAPÍSALI.
Prosím, aby ste tam uviedli aj svoje MENO, PRIEZVISKO a TEL. KONTAKT (iba meno nestačí!), aby sme sa vám v prípade potreby mohli ozvať. Môžete to posunúť aj svojim priateľom a známym.

Viac info na tel. čísle: 0910 842 404 – Janka Švecová.
 
Email Tlač PDF

ÚSPEŠNÝ DOD DOMU SV. JÚDU TADEÁŠA A SOCIÁLNEHO CENTRA V HUMENNOM

26. októbra sme v rámci Dňa otvorených dverí chceli všetkým ukázať, akí sú naši prijímatelia sociálnych služieb šikovní, nadaní a ako rozvíjajú svoje pracovné zručnosti. Hlavným heslom tohto výnimočného dňa bolo „Príď sa pozrieť, čo dokážem“, ktorý dokonale potvrdil pripravený bohatý program.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SESTRA ADOS "CHARITAS"

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sestra ADOS „Charitas“ v SNINE

Prihlášky so žiadosťou, motivačným listom, profesným životopisom a príp. referenciami, kópiou dosiahnutého vzdelania, kópiou dokladu o zápise do registra SKSaPA a kópiou dokladu o zaplatení poplatku za aktualizáciu registra SKSaPA alebo členského príspevku za rok 2017 zasielajte na adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. GKCH, Hlavná 2, 080 01 Prešov, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE ADOS Prešov“ najneskôr do 24.10.2017 (rozhodujúci je dátum podania na pošte). Presný dátum bude vybraným uchádzačom oznámený koncom októbra 2017.

Viac informácii
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

SRDEČNE VÁS POZÝVAME NA DOD DO HUMENNÉHO

Srdečne vás pozývame na Deň otvorených dverí Domu sv. Júdu Tadeáša a Sociálneho centra v Humennom, dňa 26. októbra 2017 so začiatkom o 9.30 v priestoroch Domu sv. Júdu Tadeáša.

PROGRAM:
9:30 - privítanie hostí, modlitba a duchovné slovo,
9:45 - náš hosť: Vierka Petrovčinová,
10:00 - predstavenie zariadení Sociálne centrum a Dom sv. Júdu Tadeáša - denný stacionár, názorná ukážka rozvoja pracovných zručností u klientov,
10:15 - kultúrny program klientov denného stacionára,
11:00 - náš hosť: Humenskí seniori,
11:30 - svedectvá distributérov časopisu CESTA a klientov denného stacionára,
12:00 - občerstvenie. Príď sa pozrieť, čo dokážeme.

Viac informácii telefonicky: 057 77 56 993 alebo e-mailom: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

Plagát a pozvánka
 


Strana 7 z 61

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner