Aktuality

Čo máme nové?

Februárové číslo CESTY – Bude R A D O S Ť ho čítať

pridal: charita | dátum: 25. februára 2020 | kategória: Mesačník Cesta

Nemáte ešte februárové číslo Cesty😮 Bude R A D O S Ť ho čítať❗️😉
Nepremeškajte ho, aby ste sa dočítali:

✔️ Aké triky používajú sociálne siete, aby získali našu pozornosť? Aký je rozmer nebezpečenstva sociálnych sietí a internetu? Odpovede aj na tieto otázky odkrýva bývalý dizajnér Google Tristan Harris, ktorý v súčasnosti prednáša o tom, aké sú sociálne siete a umelá inteligencia nebezpečné.
✔️ S ThLic. Mgr. Petrom Glogarom, bosým karmelitánom a rodinným terapeutom, v pokračovaní rozhovoru o tom, že manželstvo je Boží model, a preto je v ňom dosť energie a sily na to, aby sa rodina uzdravila 💔 -> ❤️.
✔️ Ako sa mladí zdravotne znevýhodnení ľudia – prijímatelia denného stacionára Domu sv. Júdu Tadeáša v Humennom – dokážu tešiť zo života a z maličkostí, ktoré každý deň so sebou prináša 😊 v rubrike Z charít.
✔️ V článku od PSK o najvyššom krajskom ocenení 🏆 významných osobností za rok 2019, ktoré získal od predsedu PSK aj náš duchovný správca o. Vasil Kormaník.
✔️ O organizácii Cities4Life (Mestá za život), za ktorou stoja aj bratia David a Jason Benhamovci – tým Boh kládol na srdce, aby pracovali na uzdravení svojej krajiny a vdýchnutí života svojmu mestu.
✔️ O aktuálnych správach z cirkvi a charít a o ďalších zaujímavostiach v našich pravidelných rubrikách.

Prajeme Vám príjemné čítanie. 📖☕️

Aktuálne číslo si môžete zakúpiť u niektorého z našich distributérov, ktorí si touto cestou privyrábajú na svoje živobytie. 🤲