Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač PDF

OÁZA POKOJA – VYBUDOVANIE ROZHĽADNE V RÁMCI RELAXAČNEJ CESTY

Už ste venovali svoj hlas nášmu projektu v rámci programu Krajšie Slovensko? Ak áno, tak na vašu registrovanú e-mailovú adresu príde overovací mail, prosím, venujte mu pozornosť, aby váš hlas neprepadol. Ak ste ešte nehlasovali, tak neváhajte a podporte dobrý nápad, skvelú myšlienku a možnosť spojiť príjemné s užitočným.

HLASUJ ZA NÁŠ PROJEKT ČÍSLO 12 a pomôž nám vybudovať Oázu pokoja. ĎAKUJEME ZA PODPORU
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SOCIÁLNY PORADCA

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sociálny poradca

miesto výkonu: Sociálne centrum Prešov, Pod Táborom 33/A, Prešov

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, kópiou dosiahnutého vzdelania a potvrdením o praxi s cieľovou skupinou v sociálnej oblasti zasielajte: emailom: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. na adresu: Gréckokatolícka charita Prešov, Hlavná 2, 080 01 Prešov, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - SC“ najneskôr do 20.03.2018 (rozhodujúci je dátum podania na pošte).
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SOCIÁLNY PRACOVNÍK

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sociálny pracovník

miesto výkonu: Útulok Archa, Pod Táborom 33/A, Prešov

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, kópiou dosiahnutého vzdelania a potvrdením o praxi v sociálnej oblasti zasielajte: emailom: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. na adresu: Gréckokatolícka charita Prešov, Hlavná 2, 080 01 Prešov, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - UTA“ najneskôr do 20.03.2018 (rozhodujúci je dátum podania na pošte).
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

DOM SV. FAUSTÍNY: FATIMSKÁ SOBOTA V ĽUTINE

3. marca sa klientky a zamestnankyne Domu svätej Faustíny – domova na polceste vo Svidníku zúčastnili spolu s dekanom o. Jánom Pavlíkom, kňazmi a veriacimi celého svidníckeho a giraltovského dekanátu Fatimskej soboty v Ľutine v bazilike Zosnutia presvätej Bohorodičky. Spoločne sme mohli rozjímať o tajomstvách kresťanskej viery, pristúpiť k sviatosti zmierenia, modliť sa svätý ruženec a deň sme zavŕšili sv. liturgiou s vladykom Jánom Babjakom SJ.
Po liturgii nasledovala modlitbu zasvätenia Panne Márii a modlitba na úmysel Sv. Otca, kvôli možnosti získania plnomocných odpustkov. Po skončení slávnosti sme si pozreli miniskanzen drevených chrámov v areáli ľutinskej Baziliky Minor, záhradu Bohorodičky ako aj drevený chrám na hore. Napriek mrazivému počasiu sme odchádzali domov povzbudené do ďalších dní nášho života.

Fotogaléria
 
Email Tlač PDF

V HUMENNOM SME OTVORILI NOVÝ SKLAD SOLIDARITY

Gréckokatolícka charita Prešov (GKCH) v spolupráci s Mestom Humenné slávnostnou posviackou otvorila nový Sklad solidarity, ktorý bude slúžiť sociálne slabším alebo mnohopočetným rodinám. Slávnostné otvorenie Skladu solidarity spojené s posviackou priestorov sa uskutočnilo 7. marca o 10:00 hodine v priestoroch skladu, ktorý sídli na Štefánikovej ulici 1525/29 v suteréne budovy. Posviacku priestorov vykonal humenský archieparchiálny vikár Martin Zlacký. Prestrihnutím pásky spolu s otcom vikárom, primátorkou mesta Humenné Janou Vaľovou a riaditeľom GKCH Petrom Valičkom sme spustili do prevádzky doteraz chýbajúcu službu v tomto meste.

FOTOGALÉRIA
Celý článok...
 


Strana 2 z 61

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner