Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač PDF

ÚSPEŠNÝ DOD DOMU SV. JÚDU TADEÁŠA A SOCIÁLNEHO CENTRA V HUMENNOM

26. októbra sme v rámci Dňa otvorených dverí chceli všetkým ukázať, akí sú naši prijímatelia sociálnych služieb šikovní, nadaní a ako rozvíjajú svoje pracovné zručnosti. Hlavným heslom tohto výnimočného dňa bolo „Príď sa pozrieť, čo dokážem“, ktorý dokonale potvrdil pripravený bohatý program.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SESTRA ADOS "CHARITAS"

Gréckokatolícka charita Prešov vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sestra ADOS „Charitas“ v SNINE

Prihlášky so žiadosťou, motivačným listom, profesným životopisom a príp. referenciami, kópiou dosiahnutého vzdelania, kópiou dokladu o zápise do registra SKSaPA a kópiou dokladu o zaplatení poplatku za aktualizáciu registra SKSaPA alebo členského príspevku za rok 2017 zasielajte na adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , resp. GKCH, Hlavná 2, 080 01 Prešov, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE ADOS Prešov“ najneskôr do 24.10.2017 (rozhodujúci je dátum podania na pošte). Presný dátum bude vybraným uchádzačom oznámený koncom októbra 2017.

Viac informácii
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

SRDEČNE VÁS POZÝVAME NA DOD DO HUMENNÉHO

Srdečne vás pozývame na Deň otvorených dverí Domu sv. Júdu Tadeáša a Sociálneho centra v Humennom, dňa 26. októbra 2017 so začiatkom o 9.30 v priestoroch Domu sv. Júdu Tadeáša.

PROGRAM:
9:30 - privítanie hostí, modlitba a duchovné slovo,
9:45 - náš hosť: Vierka Petrovčinová,
10:00 - predstavenie zariadení Sociálne centrum a Dom sv. Júdu Tadeáša - denný stacionár, názorná ukážka rozvoja pracovných zručností u klientov,
10:15 - kultúrny program klientov denného stacionára,
11:00 - náš hosť: Humenskí seniori,
11:30 - svedectvá distributérov časopisu CESTA a klientov denného stacionára,
12:00 - občerstvenie. Príď sa pozrieť, čo dokážeme.

Viac informácii telefonicky: 057 77 56 993 alebo e-mailom: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

Plagát a pozvánka
 
Email Tlač PDF

NAŠA KOLEGYŇA ĽUBICA JE NAJLEPŠOU ZAMESTNANKYŇOU

Na 7. ročníku oceňovania sociálnych služieb Prešovského samosprávneho kraja - Krídla túžby vystúpili naši mladí z Domu sv. Anny a ocenenie si odniesla kolegyňa Ľubica z Domova nádeje. V pondelok, 2. októbra, na veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského boli ocenení traja laureáti, ktorých spomedzi nominovaných vybrali členovia sociálnej komisie pri Zastupiteľstve kraja. Medzi ocenenými bola aj naša kolegyňka Ľubica, ktorá pracuje v našich službách už takmer 20 rokov.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

JESENNÝ SOCIÁLNY TRH V PREŠOVE

Po prvýkrát sa v srdci Šariša konal 22. septembra Festival komunitnej hudby pod záštitou Beáty Balogovej. Súčasťou tejto akcie bola aj prezentácia sociálnych služieb - Jesenný sociálny trh, ktorého súčasťou bolo aj naše Komunitné centrum Prešov a Terénna sociálna práca. Zamestnankyne spoločne s klientmi prezentovali svoju prácu aj formou výrobkov tvorených v rámci rozvoja pracovných činností.

Fotogaléria
 


Strana 8 z 61

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner