Gréckokatolícka charita Prešov

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Tlač PDF

DOM SV. FAUSTÍNY: ANI TENTO ROK NESMEL CHÝBAŤ KARNEVAL

Posledný fašiangový týždeň sme asi v Dome sv. Faustíny vo Svidníku spríjemnili Fašiangovým karnevalom. 8. februára sa všetky naše zverenkyne mohli pochváliť svojou kreativitou a spoločne sa zabaviť.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

SPOJILI SME SA V MODLITBÁCH ZA OBETE OBCHODOVANIA

Spoločne sme sa zapojili do modlitbového stretnutia na úmysel Medzinárodného dňa modlitby a povedomia o obchodovaní s ľuďmi. Iniciatívu na Slovensku organizuje Slovenská katolícka charita a ich projekt Stop obchodovaniu s ľuďmi. My sme sa zapojili vo farnostiach Humenné – Dubník, Svidník - mesto a v kaplnke bl. P. P. Gojdiča na Centre GKCH, kde sme sa spoločne zamestnanci a klienti našich zariadení modlili s verejnosťou za všetky obete obchodovania. Keďže aj v našich službách poskytujeme pomoc niektorým z obetí, problematika novodobého otroctva je nám viac ako blízka. Ďakujeme všetkým kolegom, klientom, duchovným otcom a dobrovoľníkom, ktorí prispeli k vytvoreniu modlitbového stretnutia.

Fotogaléria
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

NOVOROČNÁ KAPUSTNICA

V druhej polovici januára sme sa Novoročnou kapustnicou poďakovali našim partnerom, darcom, podporovateľom a priateľom našej Charity. Sme radi, že pozvanie aj v tomto hektickom pracovnom kolotoči, prijali viacerí a vytvorili sme príjemnú charitno-rodinnú atmosféru. Ďakujeme všetkým, ktorí využili možnosť nahliadnuť priamo na prácu našich kolegov s klientmi, dozvedieť sa viac, čo nás teší aj trápi. Ak aj vy chcete byť súčasťou našich "priateľov" ste srdečne pozvaní do nášho Klubu priateľov. Ak chcete vedieť viac, napíšte nám Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript alebo zatelefonujte 0910 842 599. Aj takto môžeme byť spolu blízko pri človeku.
 
Email Tlač

KEĎ ROZHOVOR SKONČÍ ZMYSLUPLNOU POMOCOU. PÁN VLADIMÍR ĎAKUJEME!

V predvianočnom období prišiel pán Vladimír s myšlienkou ako pomôcť iným. Osobným zanietením na základe rozhovoru s Mirom, človekom z ulice, podnietil svojich známych, ale aj širokú verejnosť k podaniu pomocnej ruky. Oslovil našu organizáciu a spoločne sme hľadali spôsob ako efektívne pomôcť. Vďaka jeho citu pre solidaritu a nezištnej pomoci sa na účet podarilo vyzbierať 245 eur, ktorá má byť použitá pre potreby Mira a ľuďom s podobným osudom. Pánovi Vladimírovi v mene našich klientov srdečne ďakujeme, pretože toto je dôkaz, ako vľúdne srdce a všímavé oko dokáže potešiť srdce iného.
Celý článok...
 
Email Tlač PDF

VÝBEROVÉ KONANIE - SOCIÁLNY PRACOVNÍK

Gréckokatolícka charita Prešov, Dom sv. Anny v Starej Ľubovni vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto:

sociálny pracovník

miesto výkonu: Dom sv. Anny, Stará Ľubovňa

Prihlášky so žiadosťou, kontaktnými údajmi, kópiou dosiahnutého vzdelania, profesijným životopisom zasielajte na adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , alebo Dom sv. Anny, Štúrova 5, 064 01 Stará Ľubovňa, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - DSA“ najneskôr do 18.01.2018 (vrátane). Výberové konanie sa uskutoční 22.01.2018 od 13:00 hod.
Celý článok...
 


Strana 4 z 61

IBAN: SK18 7500 0000 0040 0842 5976

Banner
Banner
Pozrite si stránku v preklade 
      

Bl. Peter Pavol Gojdič

Banner
Zakladateľ GKCH Prešov a patrón mesačníka Cesta
"Boh je láska, milujme ho"
* 17.7.1888 + 17.7.1960

Autoriz. prístup


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner